Mapa Warszawy

gmina Warszawa, powiat Warszawa, wojewodztwo mazowieckie

Mapa Warszawa

Warszawa to miasto wojewódzkie, stolica województwa mazowieckiego. Leży w środkowej cześci Polski. Liczba mieszkańców Warszawy wynosi około 1 mln 697.6 tysięcy osób. Centrum miasta wznosi się na wysokości 113 metrów n.p.m.

Miejsca Warszawa


Zobacz pozostałe miejsca w miejscowości Warszawa

Dodaj komentarz o miejscowości: Warszawa

Opinia (max 500 znaków) *


Imię *


Adres e-mail


Kod (wpisz token z obrazka) *




* - pola wymagane


Wasze komentarze:

Brak komentarzy. Możesz jako pierwszy dodać swoją opinie, komentarz.

Miejscowości w okolicy

Miasta w okolicy

Miasta w pobliżu: Warszawy.

Warszawa, miejsca szukane w okolicy miejscowości

Inni użykownicy serwisu szukali następujących miejsc. Skorzystaj z podpowiedzi.

Warszawa, szukane miejsca i miejscowości

ワルシャワ, Bielany, Bielawa, Blizne Łaszczyńskiego, Brodowce, Chyliczki, Dawidy, Dziekanów Polski, Falenty, Gmina Izabelin, Gmina Łomianki, Gmina Piaseczno, Gmina Płaska, Gmina Raszyn, Izabelin C, Jabłonna, Janki, Janów, Jodłowa, Józefosław, Kabaty, Kampinos, Kłobuck, Konstancin-Jeziorna, Latchorzew, Lesznowola, Łazy, Łomianki, Magdalenka, Marki, Marymont, Michałowice, Michałowice-Osiedle, Mory, Mościska, Mysiadło, Nieporęt, Nowa Wieś, Okrzeszyn, Olszew, Ołtarzew, Opacz-Kolonia, Piasecznia, Piaseczno, Ploniawy, Podolany, Puchały, Rakszawa, Raszyn, Reguły, Rembelszczyzna, Rybie, Sękocin Stary, Stanisławów Pierwszy, Stara Iwiczna, Stare Babice, Suchy Las, Szamocin, Tykocin, Varšava, Varsavia, Varşova, Varsovia, Varsovie, Varšuva, Warsaw, Warschau, Warszawa, Warszawa / Warschau, Załuski, Ząbki, Zielonka, Варшава, Марки, Рашин, Warszawa

Warszawy, szukane ulice

1 1 Maja, 1 Praskiego Pułku, 1 Sierpnia, 11 Listopada, 17 Stycznia

2 29 Listopada

8 8

A Adama Mickiewicza, Adolfa Pawińskiego, Afrykańska, Agatowa, Agrykola, Agrykoli, Akademicka, Akwarelowa, Aleja, Aleja Armii Ludowej, Aleja Bohaterów Września, Aleja Jana Pawła II, Aleja Jerzego Waszyngtona, Aleja Komisji Edukacji Narodowej, Aleja Krakowska, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego, Aleja Lotników, Aleja Niepodległości, Aleja Rzeczypospolitej, Aleja Solidarności, Aleja Stanów Zjednoczonych, Aleja Wilanowska, Aleja Wincentego Witosa, Aleja Wojska Polskiego, Aleja Wyzwolenia, Aleja Wyścigowa, Aleja Władysława Reymonta, Aleja Zieleniecka, Aleje Jerozolimskie, Aleje Ujazdowskie, Aleksandra Gajkowicza, Aleksandra Kowalskiego, Aleksandra Wejnerta, Alternatywy, Altowa, Aluzyjna, Ambasada Republiki Włoskiej - Wydział Konsularny, Anny Jagiellonki, Antka Rozpylacza, Antoniego Dobiszewskiego, Antoniego Józefa Madalińskiego, Antoniego Kocjana, Antoniego Magiera, Antoniego Odyńca, Arabska, Archimedesa, Arkadia, Arkuszowa, Ateńska, Atutowa, Augustyna Kordeckiego, Augustówka, Awionetki RWD

B Bachmacka, Bagno, Bakalarska, Baletowa, Banderii, Barcelońska, Barska, Bartycka, Batalionu "Włochy", Batalionów Chłopskich, Batumi, Bazyliańska, Bednarska, Belgradzka, Beli Bartoka, Belweder, Belwederska, Berestecka, Bernardyńska, Białołęcka, Biblioteka Instytutu Geofizyki Uniwersytetu Warszawskiego, Bielska, Biskupia, Bitwy Warszawskiej, Bitwy Warszawskiej 1920 r., Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego, Blacharska, Bliska, Bluszczańska, Bobrowiecka, Bociania, Bogumiła Zuga, Bohaterów, Bokserska, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Boleść, Bolkowska, Braci Pillatich, Bracka, Bracka 22 lok., Brazylijska, Bronisława Czecha, Bruzdowa, Brzeska, Brzozowa, Bródnowska, Budowlana, Bugaj, Bukietowa, Bukowińska, Burakowska, Błonie

C Capri, Cecylii Śniegockiej, Cegłowska, Centralna, Centrum, Centrum Nauki Kopernik, Ceramiczna, Chełmska, Chełmżyńska, Chmielna, Chodecka, Chłodna, Ciasna, Cieplarniana, Ciupagi, Cybernetyki, Czarnomorska, Czeremchowa, Czerniakowska, Czerniowiecka, Czerska, Czołowa, Człuchowska

D Dalibora, Dantego, Daszowska, Deotymy, Dereniowa, Dewajtis, Dobra, Dobrodzieja, Dobrowoja, Dolina Służewiecka, Dolna, Domaniewska, Dominika Merliniego, Drawska, Drogomilska, Duchnicka, Dworkowa, Dworzec Gdański, Dworzec Wileński (planowana), Dworzec Zachodni, Dynarska, Dzieci Warszawy, Dzielna, Dąbrowiecka, Dźwigowa

E E77, Edmunda Jana Osmańczyka, Edwarda Dembowskiego, Elektoralna, Elektronowa, Emilii Plater, Encyklopedyczna, Erazma Ciołka, Ernesta Malinowskiego, Esej, Esperanto, Estrady, Eugeniusza Horbaczewskiego, Eugeniusza Romera, Eustachego Tyszkiewicza, Ewy

F Fabryczna, Fasolowa, Ferdynanda Magellana, Filipiny Płaskowickiej, Filtrowa, Floriana Znanieckiego, Floriańska, Flory, Foksal, Fort Legionów, Franciszka Hynka, Franciszka Klimczaka, Franciszka Lanciego, Franciszka Nullo, Freta, Fundamentowa

G Gabriela Boduena, Gawota, Gdańska, Generała Antoniego Chruściela „Montera”, Generała Emila Fieldorfa, Generała Kazimierza Sosnkowskiego, Generała Romana Abrahama, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Generała Tadeusza Pełczyńskiego, Geodezyjna, Globusowa, Goraszewska, Gorlicka, Gorzykowska, Gotarda, Grażyny, Grenadierów, Grochowska, Grodzieńska, Grzybowska, Grójecka, Gustawa Daniłowskiego, Gustawa Morcinka, Gwintowa, Góralska, Górczewska, Górnośląska, Główna, Głębocka

H Handlowa, Hanki Czaki, Hanki Ordonówny, Hawajska, Henryka Raabego, Hieroglif, Hoża

I Icchaka Lejba Pereca, Igańska, Ignacego Domeyki, Ignacego Paderewskiego, Indiry Gandhi, Inflancka, Inżynierska, Iwicka, Iwonicka, Izabelli

J Jabłeczna, Jadźwingów, Jagiellońska, Jakobinów, Jana Blatona, Jana Brożka, Jana Cybisa, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Kochanowskiego, Jana Krysta, Jana Olbrachta, Jana Pawła Woronicza, Jana Rosoła, Jana Sebastiana Bacha, Jana Sobieskiego, Jana Szymczaka, Jana Wasilkowskiego, Jana Zamoyskiego, Jana Żabińskiego, Janiszowska, Jankowska, Janusza Meissnera, Jasielska, Jerzego Bajana, Jerzego Bukowskiego, Jerzego i Władysławy Włoczewskich, Jesiennych Liści, Jeziorowa, Jeżowa, Jordanowska, Josepha Conrada, Jubilerska, Juliana Bruna, Juliana Smulikowskiego, Julianowska, Juliusza Słowackiego, Jurija Gagarina, Jutrzenki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Hauke-Bosaka, Józefa Lewartowskiego, Józefa Mehoffera

K Kabacki Dukt, Kacza, Kadetów, Kaleńska, Kaliska, Kameralna, Kamionkowska, Kamykowa, Karabeli, Kardynała Stanisława Hozjusza, Karola Adamieckiego, Karola Bohdanowicza, Karola Chodkiewicza, Karola Darwina, Karola Dickensa, Karola Linneusza, Karola Miarki, Karolkowa, Karowa, Kartograficzna, Karwińska, Katalońska, Kaukaska, Kawcza, Kawęczyńska, Kazimierza Deyny, Kazimierza Jeżewskiego, Kazimierza Promyka, Kazimierza Wyki, Kazimierza Wóycickiego, Kazimierzowska, Kazubów, Kazuńska, Kijowska, Kingi, Kinowa, Klaudyny, Kleczewska, Kmicica, Kobiałka, Kolorowa, Kolska, Konduktorska, Konińska, Konopacka, Konrada Guderskiego, Konstancińska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konwaliowa, Konwiktorska, Kopińska, Korczyńska, Korkowa, Koszykowa, Kowieńska, Kołowa, Koński Jar, Kościańska, Kościelna, Kościół Najświętszego Zbawiciela, Kościół Św. Karola Boromeusza, Krajeńska, Krakowiaków, Krakowskie Przedmieście, Krasnobrodzka, Krochmalna, Krucza, Królewska, Królowej Marysieńki, Królów Polskich, Ksawerów, Książkowa, Książęca, Księcia Bolesława, Księcia Janusza, Księcia Trojdena, Księcia Ziemowita, Księdza Ignacego Kłopotowskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Juliana Chrościckiego, Księdza Prymasa Augusta Hlonda, Księżycowa, Kuropatwy, Kurpiowska, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Kwatery Głównej, Kwiatowa, Kwitnąca, Kłobucka

L Lakowa, Latarnika, Lazurowa, Lechicka, Leopolda Staffa, Leszno, Leśniczówka, Litawora, Literacka, Lotnisko Chopina (WAW), Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW), Lubelska, Lucerny, Lucjana Rudnickiego, Ludna, Ludwika Idzikowskiego, Ludwika Kickiego, Ludwika Kondratowicza, Ludwika Mierosławskiego, Ludwika Nabielaka, Ludwika Narbutta, Ludwika Waryńskiego, Ludwika Zamenhofa, Ludwiki, Lwa Tołstoja, Lwowska

M Majdańska, Malborska, Mandarynki, Mangalia, Marcina Flisa, Marcina Kasprzaka, Mariana Keniga, Mariana Langiewicza, Mariensztat, Marii Konopnickiej, Marsa, Marszałkowska, Maryli, Marymoncka, Marynarska, Marywilska, Marzanny, Maszewska, Matuszewska, Małej Łąki, Maślaków, Meksykańska, Melchiora Wańkowicza, Melomanów, Menueta, Metro Wierzbno, Michaliny, Michała Ogińskiego, Michała Ossowskiego, Michała Spisaka, Mieczysława Wolfkego, Miedziana, Migdałowa, Mikołaja Paganiniego, Mikołaja Trąby, Mikołajska, Milana Ratislava Stefanika, Milenijna, Mineralna, Miodowa, Mistrzowska, Międzyborska, Miła, Modlińska, Mokotowska, Monte Cassino, Mordechaja Anielewicza, Mołdawska, Mroczna, Muranowska, Muzeum Pałac w Wilanowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Warszawskiej Pragi (siedziba tymczasowa), Mysia, Myśliborska, Myśliwiecka, Młodzieńcza, Młynarska

N Na Uboczu, Naddnieprzańska, Nalewki, Nasielska, Natolińska, Newelska, Niedźwiedzia, Niekłańska, Nowiniarska, Nowogrodzka, Nowolipie, Nowolipki, Nowoursynowska, Nowowiejska, Nowy Świat, Nubijska

O Obozowa, Obrońców Tobruku, Obrzeżna, Odkryta, Odolańska, Ogrodowa, Ogród Botaniczny, Ogród Saski, Ojca Aniceta, Okopowa, Okrężna, Okólnik, Olszynki Grochowskiej, Omulewska, Opaczewska, Orla, Orlich Gniazd, Orląt Lwowskich, Orzycka, Oskara Langego, Osmańska, Osowska, Ostrobramska, Ostrzycka, Oświatowa

P Pabla Picassa, Palestyńska, Palisadowa, Panieńska, Park Dreszera, Park Kępa Potocka, Park Moczydło, Park marsz. E. Śmigłego-Rydza, Park Łazienkowski, Parkowa, Parnas, Pawia, Pawła Lipowczana, Pałac Myślewicki, Pałac Prezydencki, Pałac w Wilanowie, Pańska, Pejzażowa, Pelplińska, Piaskowa, Piastowska, Piotra Skargi, Piotra Wysockiego, Pirenejska, Piwna, Piękna, Plac Artura Zawiszy, Plac Bankowy, Plac Defilad, Plac Grzybowski, Plac Inwalidów, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego, Plac Konstytucji, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Na Rozdrożu, Plac Politechniki, Plac Powstańców Warszawy, Plac Stanisława Małachowskiego, Plac Trzech Krzyży, Plac Unii Lubelskiej, Plac Wileński, Plac Zamkowy, Plac Zbawiciela, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego, Platynowa, Poczty Gdańskiej, Pod Kopcem, Podleśna, Podskarbińska, Podwale, Podłużna, Pogodna, Pokorna, Poligonowa, Polinezyjska, Polna, Polnej Róży, Polska, Polskie Drogi, Popiela, Poprawna, Popularna, Port Lotniczy Warszawa-Okęcie im. F. Chopina, Port Lotniczy Warszawa-Okęcie im. F. Chopina (WAW), Pory, Postępu, Potocka, Powsińska, Powstańców Śląskich, Powązkowska, Poznańska, Połczyńska, Pożarowa, Praska, Pratulińska, Prawdziwka, Promykowa, Przechodnia, Przejście środkowe Dworzec Wschodni, Przy Agorze, Przy Lasku, Przyczółkowa, Przylesie, Przyrynek, Pustola, Puszczyka, Puławska, Płochocińska, Płocka, Płowiecka, Płońska

R Racławicka, Radarowa, Radiowa, Radomska, Radziwie, Radzymińska, Rajska, Rakowiecka, Raszyńska, Ratuszowa, Rembielińska, Rokosowska, Romana Sanguszki, Rondo Jazdy Polskiej, Rondo ONZ, Rondo Wiatraczna, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Rondo Żaba, Rosy Bailly, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rotundy, Rozbrat, Rozłogi, Rożnowska, Ruczaj, Rumiankowa, Ruty, Rybaki, Rynek Starego Miasta, Ryżowa, Różana, Rębkowska

S Sabały, Salamandry, Samarytanka, Samochodowa, Samuela Lindego, Sandomierska, Sanocka, Sardyńska, Sarmacka, Saska, Sejmu Czteroletniego, Sekundowa, Senatorska, Serocka, Siedzibna, Sielecka, Sienna, Simona Bolivara, Skalbmierska, Skarbka z Gór, Skierdowska, Skoroszewska, Smocza, Smolna, Smyczkowa, Sokołowska, Solec, Solipska, Spalska, Spartańska, Sphinx, Stalowa, Stanisława Bodycha, Stanisława Kazury, Stanisława Konarskiego, Stanisława Kostki Potockiego, Stanisława Staszica, Stanisława Wojciechowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisławowska, Stara, Stare Miasto, Starej Gruszy, Stawki, Stefana Banacha, Stefana Batorego, Stefana Bryły, Stefana Dembego, Stefana Drzewieckiego, Stefana Jaracza, Stefana Kopcińskiego, Stefana Okrzei, Stefana Pogonowskiego, Stefana Starzyńskiego, Stefana Szolc-Rogozińskiego, Stefana Żeromskiego, Stelmachów, Sternicza, Stokłosy, Storczykowa, Strażacka, Strumykowa, Stryjeńskich, Strzelecka, Stępińska, Suchy Las, Sulimy, Suwalska, Synów Pułku, Szamocin, Szaserów, Szczęśliwice, Szczęśliwicka, Szegedyńska, Szeroka, Szklanych Domów, Szpitalna, Sztabowa, Szwedzka, Szwoleżerów, Szymona Askenazego, Szynowa, Szyszkowa, Sándora Petöfiego, Słodowiec, Słoneczna

T Tadeusza Czackiego, Tadeusza Hołówki, Tadeusza Rejtana, Tamka, Taneczna, Targowa, Taśmowa, Terespolska, Tomasza Edisona, Tomasza Nocznickiego, Tomcia Palucha, Topiel, Toruńska, Towarowa, Trakt Lubelski, Trawiasta, Truskawiecka, Turmoncka, Tużycka, Twarda, Tytusa Chałubińskiego

U Uczniowska, Ul Strumykowa, Uniejowska, Uniwersytet Warszawski, Uranowa, Urbanistów, Urle, Uznamska

W Walerego Sławka, Waleriana Czumy, Waliców, Wandy, Warowna, Warszawa-Okęcie (WAW), Warszawska, Wawelska, Wawrzyńca Surowieckiego, Wałbrzyska, Wałuszewska, Wejherowska, Wenantego Burdzińskiego, Wiatraczna, Widawska, Wiejska, Wiertnicza, Wiktorii Wiedeńskiej, Wiktorska, Wilanowska, Wilcza, Wilczycka, Wileńska, Wilhelma Konrada Roentgena, Williama Lindleya, Williama Szekspira, Wincentego Rzymowskiego, Wiolinowa, Wirażowa, Witolda Doroszewskiego, Witolda Małcużyńskiego, Witolińska, Wiązana, Wiślicka, Wojciecha Chrzanowskiego, Wojciecha Górskiego, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Świętosławskiego, Wojciecha Żywnego, Wolność, Wolska, Wołomińska, Wołoska, Wrocławska, Wrzeciono, Wschodnia, Wspólna, Wspólna Droga, Wybrzeże Gdańskie, Wybrzeże Gdyńskie, Wybrzeże Helskie, Wybrzeże Kościuszkowskie, Wyczółki, Wykrot, Wyspowa, Wyszogrodzka, Wólczyńska, Wąwozowa, Władysława Bandurskiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Korotyńskiego, Władysława Okińskiego, Włodarzewska, Włościańska

X Xawerego Dunikowskiego

Z Zabraniecka, Zabłocińska, Zagójska, Zagórna, Zagłoby, Zajęcza, Zakroczymska, Zakręt, Zamiany, Zamieniecka, Zapustna, Zawiszy, Załuski, Zaściankowa, Zbaraska, Zbigniewa Burzyńskiego, Zbiorowa, Zdrowa, Zgierska, Zgoda, Zgrupowania AK "Kampinos", Zgrupowania „Żmija”, Zielone Zacisze, Zwycięzców, Zygmunta Krasińskiego, Zygmunta Modzelewskiego, Zygmunta Słomińskiego, Zyndrama z Maszkowic, Ząbkowska, Złota, Złotego Smoka, Złotej Wilgi, Złoty Róg

a aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera”

b bracka 22 lok.

m most Gdański, most Księcia Józefa Poniatowskiego, most Siekierkowski, most Śląsko-Dąbrowski, most Świętokrzyski

u ul. Agrykoli, ul. Powązkowska

Ć Ćmielowska

Ł Łamana, Łazienki Królewskie, Łazienkowska, Łochowska, Łomżyńska, Łopuszańska, Łowcza, Łowicka, Łucka, Łukowa, Łukowska, Łęgi

Ś Śliska, Śmiała, Śmigielska, Śniardwy, Środkowa, Światowida, Świderska, Świerszcza, Świętojańska, Świętokrzyska

ś świętego Bonifacego, świętego Franciszka Salezego, świętego Wincentego, świętej Barbary, świętej Urszuli Ledóchowskiej

Ż Żeglugi Wiślanej, Żelazna, Żołny, Żurawia, Żuromińska, Żwirki i Wigury, Żytnia

Inne miejscowości o nazwie

Największe Państwa w Europie

Największe miasta Lubelszczyzny

Zdjęcia stolic europejskich