Miejsca Macknade

Queensland, Australia

Macknade

Miejscowość Macknade, atrakcje, ciekawe miejsca, zabytki mapa.

Most kolejowy na rzece Herbert1 1.74 km *

Most kolejowy na rzece Herbert w Macknade na szlaku cukrowym w stanie Queensland. Most przemierzają pociągi z transportem cukru do portu w Lucindzie.

Most kolejowy na rzece Herbert w Macknade na szlaku cukrowym w stanie Queensland. Most przemierzają pociągi z transportem cukru do portu w Lucindzie.

Zdjęcie satelitarne Most kolejowy na rzece Herbert, Macknade

Bocznica dla pociągów z trzciną cukrową2 0.58 km

W tym miejscu pociąg ze świeżo zebraną trzciną cukrową oczekują na wjazd do przetwórni trzciny w Macknade. Na zdjęciach satelitarnych widać pociągi załadowane trzciną stojące ...

W tym miejscu pociąg ze świeżo zebraną trzciną cukrową oczekują na wjazd do przetwórni trzciny w Macknade. Na zdjęciach satelitarnych widać pociągi załadowane trzciną stojące na bocznicy.

Zdjęcie satelitarne Bocznica dla pociągów z trzciną cukrową, Macknade

Przetwórnia trzciny cukrowej3 1.71 km

Przetwórnia trzciny cukrowej w Macknade, leży na szlaku trzciny cukrowej w stanie Queensland. Do tego miejsca trafia większość świeżo zebranej trzciny cukrowej z terenu stanu. ...

Przetwórnia trzciny cukrowej w Macknade, leży na szlaku trzciny cukrowej w stanie Queensland. Do tego miejsca trafia większość świeżo zebranej trzciny cukrowej z terenu stanu. Trzcina transportowana jest kolejkami do przetwórni, a następnie po przetworzeniu do magazynów terminalu cukrowego w Lucindzie. Pociąg wyjeżdżający do portu przewozi cukier o wadzę 800 ton i wartości 0.5 miliona dolarów. Pociąg ma do pokonania 18 km i dojeżdża do celu w 1h 15 min z prędkością 20 km/h.

Zdjęcie satelitarne Przetwórnia trzciny cukrowej, Macknade

* - odległość do centrum

Zobacz pozostałe miejsca w miejscowości Macknade | Zobacz miejsca Australia | Mapa Australia

Dodaj miejsce do miejscowości: Macknade

Znasz ciekawe miejsca, atrakcje, zabytki, w miejscowości Macknade - dodaj zdjęcia i opis.

* - pola wymagane
Do góry