Miejsca Sydney

Sydney, NSW, Australia

Sydney

Miejscowość Sydney, atrakcje, ciekawe miejsca, zabytki mapa.

Sydney Olympic Park1 13.23 km *

Sydney Olympic Park w Sydney, ogromny kompleks kulturalny i rozrywka w zachodniej części Sydney. Obszar parku został przebudowany na Igrzyskach Olimpijskich 2000. W parku ...

Sydney Olympic Park w Sydney, ogromny kompleks kulturalny i rozrywka w zachodniej części Sydney. Obszar parku został przebudowany na Igrzyskach Olimpijskich 2000. W parku odbywa się wiele sportowych i kulturalnych imprez.

Zdjęcie satelitarne Sydney Olympic Park, Sydney

Harbour Bridge2 1.94 km

Sydney Harbour Bridge, powstał nad zatoką Port Jackson. Prace nad nim ukończono w 1932 roku. Most ma 1149 m długości. Jego najwyższy punkt znajduje się 134 metrów.

Sydney Harbour Bridge, powstał nad zatoką Port Jackson. Prace nad nim ukończono w 1932 roku. Most ma 1149 m długości. Jego najwyższy punkt znajduje się 134 metrów.

Zdjęcie satelitarne Harbour Bridge, Sydney

Opera3 1.10 km

Opera w Sydney (Sydney Opera House), Australia. Jeden z najbardziej znanych budynków Australi, a także i Świata. Operę zaprojektował duński architekt Jørn Utzon. Architekt ...

Opera w Sydney (Sydney Opera House), Australia. Jeden z najbardziej znanych budynków Australi, a także i Świata. Operę zaprojektował duński architekt Jørn Utzon. Architekt projektując budowlę, zainspirował się kształtem pomarańczy którą jadł. Opera powstała w latach 1959–1973. Operę otwarto 20 październiku 1973 roku. Na otwarcie przybyła królowa angielska Elżbieta II.

Zdjęcie satelitarne Opera, Sydney

* - odległość do centrum

Zobacz pozostałe miejsca w miejscowości Sydney | Zobacz miejsca Australia | Mapa Australia

Dodaj miejsce do miejscowości: Sydney

Znasz ciekawe miejsca, atrakcje, zabytki, w miejscowości Sydney - dodaj zdjęcia i opis.

* - pola wymagane
Do góry Szukaj